fbpx
11-Kreta-ciemny-i-jasny-melanz

O firmie

Serdecznie witamy Państwa na stronie firmy Hurtownia Kostki Brukowej Gaw-Bruk,
dystrybutora kostki brukowej oraz firmy brukarskiej.

Firma Usługi Brukarskie Gaw-Bruk Łukasz Gawroński powstała w czerwcu 2009 roku. Przez wiele lat głównym profilem działalności były usługi brukarskie. Początkowo świadczyliśmy usługi wyłącznie na posesjach prywatnych i jako podwykonawcy Jednak z biegiem czasu zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie i środki do dalszego rozwoju. W 2015 roku jako pierwsi z naszego obszaru działania wyposażyliśmy się w maszynę do układania kostki brukowej Optimas, pozwoliło nam to znacznie zwiększyć wydajność, i realizować duże przemysłowe zadania takie jak: stacje paliw, place manewrowe zakładów produkcyjnych. Na tą chwilę 90% zleceń jakie wykonujemy są to place manewrowe pod obiektami przemysłowymi o powierzchniach kilku tysięcy metrów kwadratowych.

logo_stopka

Jako że w materiały takie jak kostka brukowa, krawężniki, obrzeża zaopatrywaliśmy się zawsze bezpośrednio u producentów w 2019 roku narodził się pomysł poszerzenia naszej działalności o Hurtownie kostki brukowej, kontakty i doświadczenie jakie zdobyliśmy przez 11 lat funkcjonowania jako firma brukarska pozwoliło nam z początkiem 2020 roku otworzyć nasz pierwszą hurtownie kostki brukowej, od samego początku założeniem naszej hurtowni jest zgromadzenie w jednym miejscu produktów największych producentów kostki brukowej oraz dostarczenie klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcą produkty najwyższej jakości do których wcześniej nie mieli dostępu. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami kostki brukowej takimi jak: Polbruk, Bruk-bet, Kamal, Buszrem, Goldbruk. Jednak skład ten będziemy stale powiększać. 

W naszej Hurtowni Kostki Brukowej każdy z pracowników dysponuje odpowiednim przygotowaniem aby służyć Państwu fachową pomocą. Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, których głównym celem jest zapewnienie Państwu komfortu w doborze materiałów, dokonywaniu zakupów, planowaniu i realizacji inwestycji. Wybrane przez państwa materiały dowieziemy własnym transportem z dźwigami HDS.